Zawartość pakietów usług, jakie wykonuje marka Fotobu.pl

Zakres pakietów usług, jakie oferuje marka Fotobu.pl jest bardzo dokładnie określony, atrakcyjny dla potencjalnych klientów oraz ściśle przedstawiony na witrynie online marki. Tuż obok również wyznaczona jest cena, co pozwoli klientom prędzej podejmować ustalenia na co się decydować. Relacja biznesowa z marką również odbywa się na prostych zasadach. Wystarczy obeznać się z fotolustro, zapytać o wolne terminy, w czasie kiedy planujemy naszą imprezę, omawiać kwestie szczegółowe z osobami zatrudnionymi w kreatywnej firmie zajmującej się obsługą eventów oraz… przyszykować się na doskonałą zabawę w otoczeniu najwyższej jakości, ciekawych akcesoriów.

Dla zainteresowanych udostępnione są pakiety: Max, Premium, Standard oraz Basic. W pakiecie Max przygotowano: ustawienie fotobudki od rozpoczęcia imprezy do {północy|godziny 24:00), nieograniczoną liczbę fotografii, śmieszne akcesoria, tło do wyboru, funkcję podpisu, animacje GIF, personalizację wydruków, wsparcie animatorów podczas zabawy, utworzenie prywatnej galerii online oraz otrzymanie DVD z fotografiami. Zestaw Premium obejmuje: cztery godziny intensywnej zabawy, nieograniczoną liczbę zdjęć, śmieszne dodatki, tło do dopasowania, możliwość podpisywania zdjęć, animacje GIF, spersonalizowanie wydruków, wsparcie animatorów podczas zabawy, stworzenie prywatnej galerii internetowej oraz otrzymanie DVD ze zdjęciami.

Zleceniodawcy decydujący się na zestaw Standard mogą oczekiwać na 3 godziny zabawy, a także: nieograniczoną ilość fotografii, śmieszne akcesoria, tło do wyboru, funkcję podpisu, animacje GIF, spersonalizowanie wydruków, wsparcie pracowników podczas zabawy, utworzenie prywatnej galerii online oraz uzyskanie DVD ze zdjęciami dla osób biorących udział w zabawach. Pakiet podstawowy zawiera: 2 godziny zabawy oraz resztę opcji z zestawów w większym stopniu rozbudowanych godzinowych. Niezależnie wobec tego od tego, na jaki klient zdecyduje się pakiet, może oczekiwać idealnej zabawy oraz tego, że członkowie rodziny będą pod wrażeniem. Różny jest tylko czas wyznaczony na skorzystanie z fotolustra.

Dodaj komentarz