Zapisy umowy podpisywanej z wypożyczalnią samochodów CarSprint

Kwestie szczegółowe umowy podpisywanej z wypożyczalnią pojazdów CarSprint są zrozumiałe od początku podpisania umowy, dlatego zleceniodawcy z chęcią decydują się na współpracę właśnie z taką wypożyczalnią. Jeżeli natomiast jakiś klient ma pytania odnośnie oferty, to zawsze może kontaktować się z osobami zatrudnionymi w firmie. Ceny, jakie obowiązują w carsprint.pl odnoszą się do określonego modelu samochodu, obejmują kompletne ubezpieczenie OC/AC/NW, wraz z nielimitowanymi kilometrami. Kierowcy, którzy pożyczają samochody powyżej 16 dni mogą oczekiwać na indywidualny kosztorys. Wszystkie koszty opierają się na VAT 23%. Każda suma podawana jest za 24 h wypożyczenia. Za usługę wynajmu można płacić gotówką w polskich złotówkach, amerykańskich dolarach, euro a także w angielskich funtach. Jest to wyjątkowo dogodne dla klientów z zagranicy, którzy nie muszą przejmować się posiadaniem gotówki, kiedy korzystają ze świadczeń firmy i samochód po przylocie do Polski jest dla nich podstawiony na lotnisko.

Jeśli jest taka potrzeba, to w kwocie wynajmu dostaje się fotelik dla dziecka gratis, z czego najczęściej korzystają turyści. Wszystkie pojazdy wchodzące w skład floty CarSprint posiadają klimatyzację. Na witrynie online wypożyczalni można obeznać się z udostępnionymi modelami samochodów, opłatami a także ich dokładnym opisem. W efekcie klienci mogą oczekiwać, że dostaną samochód dostosowany do ich potrzeb.

Na witrynie wypożyczalni podawane są także aktualne rabaty dla klientów oraz informacje kontaktowe. Można w takim razie natychmiastowo sprawdzić, co jest godne uwagi a także kontaktować się z pracownikami, żeby wynajmować pojazd osobowy lub dostawczy. Na satysfakcję ze świadczenia wpływają dodatkowo elementy jakimi są: czyste auto, opcja założenia fotelików dla najmłodszych, minimum formalności podczas załatwiania wynajmu, wykorzystanie w pojazdach praktycznej nawigacji GPS oraz przeprowadzany cyklicznie serwis dostępnych samochodów.

Dodaj komentarz