Zajęcia taneczne dla dzieci w studio tańca AD

Zajęcia taneczne dla najmłodszych w studio tańca AD to mix profesjonalnego przygotowania, zabawy i ruchu, dzięki czemu dzieci w dowolnych przedziałach wiekowych czują się zachęcone do nauki stricte tego rodzaju tańca, na jaki się zapisały. Treningi dla dzieci obejmują: balet, taniec współczesny z akrobatyką, jazz, gimnastykę artystyczną, mixdance, tik – tok dance, lingua dance, yogę oraz trening tancerza. O tym, w jaki sposób przebiegają treningi i na czym polegają, można dowiedzieć się ze strony internetowej. Opiekunowie mogą także przyjść z maluchem, który lubi taniec na lekcję próbną. Dzięki zajęciom dzieci nie tylko nauczą się podstawowych kroków, lecz lepiej zrozumieją rytm.

Zabawy odbywają się w konkretnych grupach wiekowych, dopasowanych do rozwoju psychomotorycznego dzieci. Instruktorzy mają nie tylko odpowiednie kwalifikacje zawodowe, lecz także cechuje ich empatyczne ukierunkowanie do dzieci. Dzięki temu każde dziecko na sali czuje się swobodnie. W szkole tańca dzieci mogą ukształtować własne upodobania muzyczne i bardzo dobrze spędzić czas, a w przyszłości zapisać się na treningi dla młodzieży. Najmłodsi poznają swoje talenty i niedociągnięcia, jednocześnie bardzo dobrze spędzając czas z rówieśnikami.

Abstrahując od tego, czy chodzi o szkoła baletowa dla dzieci, czy o inne zajęcia taneczne, dzieci będą czuły się bezpiecznie i idealnie spędzą czas. Dla opiekunów nie bez znaczenia jest także to, że cyklicznie mają miejsce eventy dla najmłodszych. W miejscu tym można też zapisać się na wiele innych szkoleń dla dorosłych.

Każdy z nich jest przygotowany pod względem poziomu zaawansowania uczestników, żeby mogli poczuć się komfortowo. Szczegółowy plan zajęć znajduje się na stronie. Można również przeczytać, że są zajęcia prowadzone indywidualnie. Oferta studia to także prezentacje taneczne, jakie mogą być przygotowane na 18tkę albo jako pokaz na wesele. Każdy wielbiciel tańca znajdzie w tym miejscu to, co na pewno będzie odpowiadało jego wymaganiom.

Dodaj komentarz