Wykwalifikowani eksperci od opon dla ciężarówek z serwisu mobilnego Truck Opony s.c.

Doświadczeni specjaliści od opon dla samochodów ciężarowych z serwisu mobilnego Truck Opony s.c. oferują działające przez całą dobę pogotowie wulkanizacyjne dla samochodów ciężarowych. Całodobowy serwis opon w ramach pogotowie wulkanizacyjne realizuje: montaż i demontaż opon ciężarowych w rozmiarach od 17,5 do 22,5 cali, montaż i demontaż wybranych opon rolniczych, naprawę ogumienia metodą na zimno lub na gorąco, pogłębianie bieżnika opon, wyważanie kół techniką klasyczną lub proszkową, jak i sprawdzenie ciśnienia w oponach.

Kiedy natomiast wady opony w ciężarówce są ogromne, można w serwisie bezzwłocznie kupić nowe opony i zrobić użytek z usługi ich montażu przez specjalistów. Opony będą dobrane wzorowo do każdej ciężarówki lub naczepy. Jeżeli w takim razie tylko kierowca na trasie ma problem z ogumieniem, powinien skontaktować z zakładem. Im prędzej opony będą naprawione albo wymienione, tym korzystniej wpłynie to na dobre imię przewoźnika.

Numer opublikowany jest na stronie www, czyli nikt nie będzie mieć problemu ze skontaktowaniem się. Działający mobilnie serwis dla TIRów proponuje też: naprawy mechaniczne w kompletnym zakresie, naprawy układów hamulcowych i pneumatycznych, a także naprawy silników i skrzyń biegów, kierując kierowców spoza województwa do właściwego warsztatu. Reparacja albo zmiana opon to domena zaprezentowanej firmy. Wyważanie kół również zrobione jest tak szybko jak to możliwe. Warto zapoznać się z witryną serwisu, aby przekonać się do oferowanych świadczeń.

Opony w tirach narażane są na duże obciążenia, a ich reparacja może być skomplikowana. Nie ma zbyt dużo serwisów stacjonarnych zajmujących się zmianą opon w tirach. Z tego względu opcja skorzystania z mobilnego serwisu jest dla dużej liczby osób atrakcyjna. Imponująca wiedza, umiejętności specjalistów oraz indywidualne nastawienie do zgłoszonych usterek powodują, że firma jest rekomendowana pośród kierowców tirów.

Dodaj komentarz