Wózki MDE jako idealna opcja zastępcza dla tradycyjnych technik przewożenia załadunku

Wózki MDE jako świetna alternatywa dla klasycznych technik przewożenia ładunku to maszyny, jakie projektuje firma MDE – Lifts. Sprawdzą się w zastępstwie dla wind i podnośników zamontowanych na stałe. Są wielofunkcyjne, co jest poza uniwersalnym zastosowaniem ich kolejnym atutem. Poza tym, cechuje je spora wydajność pracy, nawet do dwudziestu pięciu załadowań z akumulatorem żelowym i nawet do pięćdziesięciu załadowań przy zastosowaniu baterii litowo – jonowej. Udźwig wózka pozwala na załadowanie palet do 500 kilogramów, a pomimo to maszyna nie zajmuje dużo powierzchni.

Jako że wózki nie będą każdorazowo przewiezione w aucie, zmniejszają się także koszty wykorzystania paliwa. Można także jednocześnie oszczędzać przestrzeń, jaka byłaby wyznaczana na załadunek towarów. Wózki MDE można stosować na dowolnym samochodzie firmowym. Jeśli natomiast pojazd się zepsuje, to użytkownik wie o tym, że wózek będzie dopasowany do innego samochodu zastępczego.

Nabywając winda samo załadowcza można spodziewać się, że w przedsiębiorstwie wszystkie sprawy powiązane z logistyką będą rozwiązane.

Załadunek towarów wykonywany na wielu samochodach z floty to duża oszczędność. Hydrauliczny wózek paletowy od MDE – Lifts jest urządzeniem, jakie bez wątpienia nie zawiedzie pewnych wymagań. Przedsiębiorstwo z sektora wyposażenia transportu i magazynu oferuje maszyny, jakie cechuje wysoka jakość użytkowa. Eksperci w niej pracujący o wózkach paletowych wiedzą sporo, czyli udzielają rady kupującym odnośnie tego, jak z nich najlepiej skorzystać. Projekt wózków jest na bieżąco udoskonalany. To efekt tego, że razem z długoletnim doświadczeniem specjaliści poznali trudności użytkowników w czasie załadunku i rozładunku towarów.

Kupujący dokonując zakupów w takim punkcie sprzedaży wiedzą, że dostają urządzenie wielofunkcyjne. Właściciele firm, jacy już zdecydowali się na kupno wózków zostawiają pozytywne opinie i zaznaczają, że opłaca się też sprawdzić cenę, bo cyklicznie pojawiają się rabaty.

Dodaj komentarz