Trening oraz terapia z coachem – co masz prawo zyskać?

W szeregu przypadków się zdarza, iż człowiek, żeby odmienić swój punkt widzenia, ma obowiązek zmienić własne otoczenie. Góry zawsze były dla człowieka kolosalnym wyzwaniem, wzorem równowagi, siły oraz spokoju. Z punktu spostrzegania coachingu, są nadzwyczaj trafnym punktem do prowadzenia szkoleń szkoleniowych, jakie są powiązane z wysiłkiem fizycznym.

Coaching korzysta z pomocy natury w swoich szkoleniach. Góry są niesłychanie należytym otoczeniem dla człowieka. Błądząc po górskich szlakach, automatycznie czujemy odpowiedzialność za drugiego człowieka, co niesłychanie nas uzasadnia we wszystkich naszych postępowaniach. Z całych sił staramy się być opiekuńczy, pomocni, reagujemy na każdy przejaw niebezpieczeństwa. Konstruujemy wzajemne zaufanie w wspólnocie. Jeśli takie odczucia będziemy w stanie przenieść na teren miejsca pracy, to oznacza, że szkolenie coachingowe w jaki sposób najbardziej się powiodło.

Coach jest naszym pilotem, reprezentantem, kompanem, jakkolwiek on jedynie podpowiada i pyta. Rozstrzygnięcie kłopotów oraz odpowiedzi na niepokojące nas zapytania oraz wątpliwości musimy odszukać sami. Szkolenia coachingowe rekomendowane są dla ludzi indywidualnych oraz zespołów pracobiorców, mających przed sobą wytyczone cele. W przypadkach pojedynczych, coaching pomaga odkryć motywację do działania, podwyższyć swoją wartość, zmienić punkt widzenia, uwolnić optymizm do nadchodzących zmian. W wypadkach grupowych, Coach Elżbieta Jezierska – life coaching warszawa pomaga odnaleźć wspólną płaszczyznę, motywację do efektywnej, grupowej kooperacji, uczy odpowiedzialności za wspólników, uczy jak obopólnie się wspierać, jak szanować siebie nawzajem.

Uzasadnia, inspiruje do zmian, uwidocznia, w jaki sposób reagować na wprowadzane zmiany, żeby traktować je jako zmieniające przyszłość na poprawniejszą, a nie jako tzw. dopust boży. Uczy jak odkryć pozytywne wartości w każdych naszych przedsięwzięciach, innymi słowy należytego myślenia. Wydaje się, iż coaching, jaki opiera się na bardzo prostych zasadach, w krótkim czasie zagości w wielu polskich firmach, bowiem w bieżących czasach wszyscy wymagamy motywacji do naszych dalszych przedsięwzięć i wsparcia nie wyłącznie naszych bliskich.

Dodaj komentarz