Techniki rehabilitacji zastosowane w Centrum Fizjoterapii i Leczenia Ruchem Twoja Rehabilitacja

Techniki leczenia stosowane w Centrum Fizjoterapii i Leczenia Ruchem Twoja Rehabilitacja to sprawdzone sposoby, jakie pomogą pacjentom radzić sobie ze schorzeniami jakimi są https://twoja-rehabilitacja.pl/oferta/zaburzenia-stawow/ w efekcie pacjenci czują, że są pod dobrą opieką. Rehabilitanci mają wszechstronne uprawnienia, żeby móc zastosować do konkretnych schorzeń: terapię manualną, metodę NDT – Bobath, metodę Bobath dla dorosłych, metodę PNF dla dorosłych, metodę PNF dla dzieci, klawiterapię, Kinesiology Taping, masaże o różnym przeznaczeniu, miodoterapię, gimnastykę korekcyjną, gimnastykę leczniczą, kinezyterapię, terapię narzędziową, medyczny trening personalny, trójpłaszczyznową manualną terapię stóp, a także przeróżne techniki osteopatyczne. Każda z technik scharakteryzowana jest na stronie online, wobec czego pacjentki prędko mogą doinformować się, z czego mogą korzystać i na czym dane zabiegi opierają się.

Dlatego opłaca zapisywać się na pierwsze spotkanie, gdy szczegółowo omówiony zostanie stan pacjenta, a technika leczenia dostosowana będzie indywidualnie. Warto na pierwszą konsultację wziąć ze sobą najważniejsze dokumenty oraz wyniki badań. Fizjoterapeuta wysłucha wnikliwie i będzie chciał docierać do genezy dolegliwości. Co znaczące, skoncentruje się również na tym, żeby przed wyznaczeniem ćwiczeń poddawać chorego specjalnym testom, o ile pojawi się taka konieczność.

Na pierwszej konsultacji opłaca się więc zaprezentować swoją historię dokładnie. Z rehabilitacji mogą skorzystać już niemowlęta, ale też seniorzy. Poza wykwalifikowanymi rehabilitantami w ośrodku zatrudnieni są trenerzy personalni i dietetycy. Zespół ekspertów ciągle podwyższa kwalifikacje, żeby chorym oferować usługi na wysokim poziomie oraz pomóc im w walce ze schorzeniem. Dzięki temu polepsza się nie tylko stan zdrowotny, lecz też jakość życia tych osób. Jest to czymś, czego nie można zbagatelizować.

Dodaj komentarz