Systemy ozonowania projektowane dla indywidualnych zastosowań

Ozonowanie żywności jako nowoczesne rozwiązanie w branży spożywczej jest też o wiele bardziej doceniane w Polsce. Firma Ozon Food oferuje przemysłowe systemy ozonowania i instalacje z wykorzystaniem jakich możliwe jest zrealizowanie właśnie takich świadczeń. Inżynierowie nie bez przyczyny prezentują wykorzystanie takiej opcji jako: zamianę tlenu na zyski. System dla każdej firmy przygotowany jest na indywidualnych zasadach, wobec czego można spodziewać się odpowiednich zysków.

Każda instalacja będzie dopasowana do tego, co jest konieczne w konkretnym zakładzie. W rezultacie, cała obsługa linii i obróbka produktu może być wydajniejsza. W zakładzie będzie mniej przestojów, będą panowały lepsze warunki pod względem higieny i zmniejszą się kwoty dezynfekowania. Zyskuje na tym nie tylko nabywca, a więc konkretna firma, ale też konsumenci, którzy dostają zdrowe wyroby.

Wykorzystanie ozonu powoduje, że konkretne wyroby będą czystsze, doskonale zachowane i świeższe. Zakład korzystając z instalacji wykorzysta mniej wody oraz prądu, co jest zarówno korzystne finansowo, jak i ekologiczne. Mogą skorzystać: producent żywności, konsument i środowisko. Autorsko opracowane, niezawodnie funkcjonujące systemy ozonowania opracowane w firmowym laboratorium są zawsze przygotowane na bazie tego, jakie są oczekiwania w wybranej firmie.

Dlatego podczas uzgadniania wszystkiego należy dokładnie przedstawić swoje oczekiwania oraz to, jak na co dzień przebiega praca w zakładzie. Docelowo instalacja będzie zrobiona tak, jak wymagają tego właściciele, ale też pracownicy firmy. Można dzięki temu oczekiwać również na oszczędności a także na przewagę nad konkurencją. Systemy podzielone są na: Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną, Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń, a także Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO. Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną obejmują modele: GW – 12/12, GW – 10/12, DM – 01/12 i Modułowy System GWTech. Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń to system DH – 01. Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO to natomiast: turbinowy system KAO, system TIR –KAO – 20/12 i system KAO – 05/12.

Dodaj komentarz