Styl i inspiracje kolorami – kupujemy skarpetki

Jakakolwiek moda, jaka aktualnie dominuje, jest czymś inspirowana. A inspiracje można czerpać ze wszystkiego. Jedni monitorują trendy pojawiające się na wybiegach na całym świecie: czy to w Paryżu, czy Londynie, czy Tokio. Inni z kolei, poszukują inspiracji w filmach, w ulubionych postaciach oraz ich stylu. Taką kreacją z której niezmiernie wielokrotnie czerpią wzorce kobiety, jest Audrey Hepburn. Ikona stylu oraz mody, jest sednem klasy oraz elegancji. Mała czarna, rękawiczki za nadgarstek, perły. Na co dzień z trudem być Audrey, jednak dużo dziewczyn oraz kobiet próbuje papugować jej styl, nosząc sukienki w kwiatki, z kołnierzykami. Ikoną jest także Coco Chanel, jakiej nie trzeba nikomu przedstawiać. To zresztą ona, wpisała na salony modę na noszenie nieśmiertelnych małych czarnych, inaczej czarnych sukienek, dość krótkich o niezależnym kroju, w odniesieniu do tego, co komu pasuje.

Dzisiaj też jesteśmy w stanie czerpać inspiracje ze współczesnych ikon mody, a za taką uważana jest Kate Moss, której nienaganny styl, jest wzorem dla wielu dam w całej Europie. Idzie lato, niemniej jednak trend na to, by latem nosić same słoneczne barwy już dawno przeminął. Do dziś. Dziś znowu będziemy ubierać cytrynowe oraz pomarańczowe kolory, wybieramy również kolorowe skarpetki. Dlaczego? Bo tak mówi nam najnowsza kolekcja Michaela Korsa. Łączyć możemy to z bielą, z brązem, z odcieniami szablonowymi dla odcieni pustyni.

Wskutek tego to połączenie może zszokować, przywykłych do klasycznego łączenia odcieni. Jednakowoż skoro idzie lato, a my odchodzimy od wzburzania ze sobą barw totalnie nie pasujących, to można zaszaleć oraz oddać się w pełni temu trendowi. I tak należy wymienić szafę, ponieważ jest to jedna z niepisanych zasad mody. Na lato wymieniamy szafę, bowiem jest to kapitalna pora na rozpoczęcie wszelkich zmian, które może nam przynieść ta pora roku. Zresztą, na ogół dzieje się tak, iż latem tracimy kilka kilogramów oraz wymiana garderoby jest absolutnie potrzebna, a nie tylko pomocna. Stawiajmy na odważne połączenia, lecz nie zapominajmy, że wyglądanie jak motyl, czy też choinka bożonarodzeniowa nie są w dobrym guście oraz przenigdy nie będą.

Dodaj komentarz