Specjalistyczny gabinet urologiczny w Poznaniu

Specjalistyczny gabinet urologiczny w Poznaniu prowadzony jest przez Michała Jurasza. W ARCHEUS przyjmowani są pacjenci z chorobami jakimi są: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Wykonywana jest diagnostyka, a jeśli to potrzebne, pacjenci poddawani są wyspecjalizowanemu leczeniu, także chirurgicznemu. Katalog zabiegów, jakim można się poddać zaprezentowany jest na witrynie placówki. Można dowiedzieć się, jak przebiega prywatny urolog, sprawdzić dane do kontaktu oraz zapisać się na pierwszą konsultację. Lekarz wykonuje kompletny zakres terapii chorób układu moczowego i męskich narządów płciowych.

Kompletna diagnoza rozszerzona jest każdorazowo o badanie USG. Zabiegi oraz operacje, jakie są robione w tym miejscu to: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, operacje wodniaków jądra i torbieli nasiennych, zabiegi laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego przy użyciu botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego oraz kamicy moczowodowej i nerkowej a także biopsja fuzyjna. Specjalista urolog ma imponujące wykształcenie i ciągle kształci się w kierunku, jaki reprezentuje.

Można wobec tego oczekiwać, że czynności lekarskie będzie realizować na wysokim poziomie. Wyróżnia go również indywidualne podejście do każdego pacjenta. Przed podjęciem jakichkolwiek kroków lekarskich obeznaje się z historią choroby danej osoby. Całościowe nastawienie powoduje, że pacjenci prędzej cieszą się zdrowiem lub łagodniej przejdą przez symptomy schorzenia. W czasie wieloletniej praktyki klinicznej udoskonalił techniki operacyjne, tak samo laparoskopowe, jak i tradycyjne. Zdał też kurs z obszaru ultrasonografii w Niemieckim Towarzystwie Sonograficznym DEGUM. To specjalista, jakiemu można w 100% zaufać.

Dodaj komentarz