Simsy nadal modne – dlaczego?

Wielbiciele legendarnej gry strategiczno – symulacyjnej zapewne z niecierpliwością wyczekiwali na następną jej część. Trzecia część kultowej na całym świecie generacji Simów jest pełna nowych możliwości, które zachwycą wszystkich graczy. Od tej pory bowiem grając w Simów jesteśmy w stanie między innymi poruszać się po całym mieście, wolno również tak kierować komponowane postacie, żeby odwiedzały bibliotekę, siłownię lub księgarnie. Swobodne poruszanie się Simów jest bezsprzecznie najogromniejszą zaletą trzeciej części tej prawie już kultowej gry. Teraz grając w „The Sims 4” możemy także nawiązywać rozmaite znajomości, co wydaje się wybitnie interesującym rozwiązaniem. To jednak nie koniec nowości, które przygotowali dla nas producenci. „The Sims 4” to także absolutnie nowe aplikacje, dzięki którym możemy tworzyć jeszcze dokładniejsze postacie – więcej na domenie farming simulator 19 download. Gra wzbogacona została albowiem w tak zwany kreator tworzenia postaci.

Jest to dość ciekawe i niezmiernie rozbudowane narzędzie, to właśnie dzięki któremu gracze mogą dosyć szczegółowo określać wygląd tworzonych przez siebie postaci. Od tej pory samodzielnie jesteśmy w stanie w związku z tym nazywać Simów, modernizować ich rysy twarzy, zrobić rewelacyjny makijaż, a nawet… ubrać w olśniewającą kreację! Narzędzie to sprawiło, że gra staje się jeszcze bardziej wciągająca. Nie wierzysz? Przetestuj sam! Tworzenie Simów dla większości graczy jest fascynującym wyzwaniem, bo każdy chce, by to jego figura była tym imponującym Simem. Oprócz kreatora tworzenia postaci trzecia część „The Sims” została jeszcze wzbogacona w tak zwany kreator stylu. Jest on również dobrze rozbudowany, a i proponuje wiele możliwości.

To właśnie dzięki tej aplikacji można albowiem samodzielnie dobierać i zmieniać dokładnie wszystko. Śmiało wolno więc wybierać ulubione kolory, decydować o stylu mebli czy o wzorach podłogi. Zarówno dzięki dodatkom, jak oraz wszystkim po raz pierwszy pojawiającym się aplikacjom, trzecia część atrakcyjnej gry „The Sims” zyskuje na znaczeniu. Warto również zanotować, iż w tej edycji Simów pojawiają się również nowe opcje, jakie zostały zaczerpnięte z wcześniej wydanych akcesoriów (między innymi do drugiej części gry).

Dodaj komentarz