Rękawice ochronne, sprzedawane przez firmę HF Safety

Rękawice o przeznaczeniu ochronnym, dystrybuowane przez firmę HF Safety to produkty najwyższej jakości, zaliczające się do środków ochrony indywidualnej. Dla kupujących dostępne są rękawice: powlekane, skórzane i wzmacniane skórą, dziane, specjalistyczne, chemoodporne, ocieplane, jednorazowe i specjalne zarękawki. O tym, jakie dopasować produkty można doinformować się, po zaznajomieniu z konkretnymi charakterystykami na witrynie internetowej. Można również skorzystać z wskazówek ekspertów, którzy dokładnie ukażą, jakie rękawice muszą mieć w konkretnym zakładzie pracownicy.

Uwzględnione są zarówno konkretne stanowiska, jak i warunki pracy na nich występujące. O tym, jak zrobić zakupy można dowiadywać się z witryny internetowej marki hfsafety.pl, co motywuje do zapoznania się również z pozostałym asortymentem. Rękawice ochronne zaliczają się do wyjątkowo często używanych ochron osobistych. To efekt tego, że podczas pracy to właśnie ręce są szczególnie narażane na oddziaływanie różnego rodzaju szkodliwych czynników.

Można wyróżnić rękawice używane w warunkach niższego ryzyka, jakie ochraniają przed powierzchownym uszkodzeniem naskórka, temperaturą jaka nie przekroczy 500 stopni Celsjusza i przed chemikaliami o niezbyt mocnym działaniu. W kolejnej podkategorii znajdują się rękawice do wykonywania zadań przy średnim ryzyku uszkadzania. Istnieje także kategoria obejmująca rękawice używane w okolicznościach wzmożonego niebezpieczeństwa pojawienia się poważnego uszkodzenia. Rękawice dzieli się również pod względem materiału wykonania i dostosowuje na tej podstawie do konkretnego środowiska zatrudnienia.

Poza rękawicami sprzedawane są także produkty z kategorii: obuwie ochronne i robocze, ochrona twarzy i oczu, ochrona słuchu, ochrona dróg oddechowych, ochrona głowy, odzież ochronna, ochrona przed upadkiem, pierwsza pomoc, środki czystości, noże bezpieczne, maty przemysłowe oraz produkty z podkategorii oczyszczania powietrza, sterylizacji i dezynfekcji. HS Safety specjalizuje się też w dystrybucji maszyn z ŚOI. Są one wdrażane w dziedzinach takich jak: metalowa, elektryczna, spawalnicza, budowlana, elektronarzędziowa, narzędziowa oraz sektor BHP.

Dodaj komentarz