Prawdziwa radość z picia kawy

Stuprocentowa przyjemność z picia kawy jest zagwarantowana, kiedy kupi się Ekspres Jura, czyli automatyczny ekspres ciśnieniowy. Wywodzące się ze Szwajcarii ekspresy, jakie można zamówić w punkcie sprzedaży Broda cechują się perfekcyjną wartością użytkową. Konkretne modele opracowane są na bazie innowacyjnych metod, dzięki czemu można faktycznie odczuć, że smak kawy znacząco odróżnia się od tej, jaka zrobiona jest w tradycyjnych okolicznościach lub przy użyciu innego rodzaju ekspresu. W modelach zaprezentowanych ekspresów wszystko zostało przemyślane precyzyjnie: prosta obsługa wyświetlacza tekstowego, wykorzystanie pokrętła o perfekcyjnej ergonomii, nieskomplikowany sposób obsługi całego ekspresu. Panel programowania jest przygotowany w oparciu o nowoczesne standardy, jakie wręcz można traktować jako pionierskie. Wystarczy więc zaledwie kilka ruchów, by móc chwalić się kawą tak {dobrą|smaczą|smakowitą jak z przygotowania doświadczonego baristy. Można przyrządzić aż sześć rodzajów kw, świeżych, subtelnych i o niezwykłym zapachu. Ziarna kawy zmielone są wręcz błyskawicznie, z uwagi na wykorzystanie doskonałych kątów cięcia.

Espresso o idealnym smaku można pozyskać, ze względu na zastosowanie Procesu Ekstrakcji Pulsacyjnej. Innowacyjna technika optymalizuje czas wydobywania tego co najlepsze, tłocząc ciepłą wodę przez zmieloną kawę w prędkich sekwencjach. Dzięki temu, z kompletnej masy zmielonej kawy można otrzymać 100% smaku i zapachu.

W ekspresach Jura wykorzystywany jest także Inteligentny System Wody z automatycznym czujnikiem filtra. Filtr CLARIS ochrania ekspres automatyczny przed osadem z kamienia a także wytrąci z wody substancje, jakie mogłyby wpłynąć negatywnie na jej smak i aromat. Z uwagi na to, że filtr funkcjonuje w zgodzie z zasadą przepływania grawitacyjnego, każdorazowo filtruje wyłącznie taką ilość wody, jaka jest wymagana do przyrządzenia wytypowanej przez użytkownika sprzętu kawy. Czyszczenie unowocześnionego ekspresu jest tak samo nieskomplikowane jak przyrządzanie kawy. Wystarczy nacisnąć właściwy przycisk, żeby włączyć zespolone moduły do płukania oraz czyszczenia.

Dodaj komentarz