Podstawowe informacje w temacie działania kancelarii zajmującej się upadłością konsumencką

Podstawowe informacje w temacie prosperowania kancelarii jaka zajmuje się upadłością konsumencką jaką jest Kancelaria Upadłościowa warto poznać, ze względu na to, że można będzie przekonać się, czy pasuje nam jej profil działalności. Każdy, kto się zgłosi do tego punktu może mieć pewność, że wszystko będzie dopasowane do jego potrzeb. Wykwalifikowani specjaliści z zakresu prawa przeprowadzą proces upadłości od początku do końca.

Zajmują się w takim razie zbieraniem dokumentów oraz sporządzaniem wniosku aż po całkowite oddłużenie zobowiązań finansowych klienta. Obsługiwani mogą być klienci z całej Polski, a na konsultacje można wybierać się do miasteczek takich jak: Warszawa, Wrocław, Łódź a także Białystok. Upadłość można ogłosić już za 999 złotych, a płatność może być rozłożona na dogodne raty. Z prawnikami, pracującymi w kancelarii można kontaktować się dzwoniąc lub poprzez formularz, decydując się na konsultację osobistą albo zdalną. Po zaprezentowaniu własnej sytuacji klient dowiaduje się od ekspertów, jaki jest koszt upadłości konsumenckiej a także czy na przykład upadłość konsumencka 2020 może być ogłoszona bez majątku. Można też poznawać precyzyjną cenę upadłości konsumenckiej.

Opłaca się także uzupełniać własne wiadomości, przeglądając bloga firmowego w temacie upadłości konsumenckiej. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Upadłość konsumencka to redukcja albo całościowe umorzenie zobowiązań osoby fizycznej, jaka nie prowadzi działalności gospodarczej w wypadku zaistnienia niezawinionej niewypłacalności, jaka wprowadzono 31 marca 2009 roku do polskiego prawa upadłościowego oraz naprawczego. Dotychczasowo miała parę wznowień. 31 grudnia 2014 roku weszła w życie nowelizacja upadłości konsumenckiej. Aktualnie, moc prawną ma ustawa z dnia 24 marca 2020 roku o zmienieniu ustawy – Prawo upadłościowe oraz niektórych innych ustaw, jakie wprowadzają przyszłościową liberalizację motywów. Obejmuje to luzowanie oczekiwań od zaistnienia jakich uzależnione jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej.

Dodaj komentarz