Oszczędzanie pieniędzy na paliwie – eco-driving

Bodajże nie ma ani jednej osoby, która jeździ samochodem oraz nie narzekałaby na koszt benzyny. Eksploatacja auta jest de facto kosztowna. Czytam o tym w prasie codziennej, w Internecie. Słyszę o tym na spotkaniach przyjacielskich. Co więcej, na wielu portalach ekonomicznych eksperci wypowiadają się, że taniej nie będzie powołując się na cenę baryłki ropy i sytuacji gospodarczych poszczególnych państw. Sprawdziłam jakie mamy dyspozycje obniżenia ceny w tej kwestii. Odpowiedzi są dwie. Pierwsza to całkowita rezygnacja z przejażdżek samochodowych. Druga jest o wiele bardziej racjonalna- skorzystaj z oprogramowania lojalnościowego swojej ukochanej stacji paliw. Taki sposób daje szansę członkostwa w programie, w którym za każde zakupy zarabiasz punkty.

Punkty w efekcie masz prawo zamienić na wiele artykułów takich jak grille, suszarki, maszynki do golenia czy zestaw filiżanek do kawy. W katalogu znalazłam nawet komplet zimowych opon. To co mnie w największym stopniu zaciekawiło, to możliwość zakupu paliwa za nazbierane punkty. Oczywiście, trzeba dokonać wielu transakcji aby dobrą ilość punktów móc spożytkować na paliwo. Z drugiej witryny oraz tak regularnie dokonujemy zakupów na stacjach, to czemu nie wybrać tę jedną, w największym stopniu wartościową oraz być jej wiernym kontrahentem. Za taką lojalność korporacja może wynagrodzić nas darmowymi litrami paliwa.

Za co możesz uzyskać punkty? Za każde dokonane zakupy. Należałoby zwrócić uwagę na produkty objęte krótkoterminową promocją. Jeśli zdecydowałam się na ich nabycie, otrzymałam zwiększoną ilość punktowych na kartę lojalnościową mojej stacji. To właśnie dzięki temu mogłam prędzej wymienić je na darmowe litry paliwa. Koronnym celem programu lojalnościowego jest stworzenie bazy kontrahentów generujących cyklicznie, regularne przychody. Zdobycie takich kontrahentów, którzy dokonują już intuicyjnego wyboru. Dla kupujących to jednakże szansa na oszczędności tutaj oraz dziś, bez wyczekiwania na obniżenie kosztów paliwa w przyszłości. Pozyskuję w jednym miejscu oraz osiągam dzięki temu korzyści finansowe.

Dodaj komentarz