Opis instalacji przeciwpożarowych proponowanych przez Instal Protect

Instal Protect proponuje sprawnie działające instalacje ppoż. Usługi z takiego obszaru zrealizowane są na równi dla małych, jak i większych przedsiębiorstw, działających na terenie Polski a także w innych krajach. Możliwe do wybrania systemy ppoż to: instalacje tryskaczowe oraz instalacje hydrantowe. Klienci mogą również korzystać z pasywnej ochrony ppoż, a więc kompleksowej palety świadczeń, mających na celu zachowanie ochrony ppoż przedziałów budowlanych, ścian, podłóg, pionów serwisowych i pustek dachowych. Zabezpieczając przejścia przez ściany, dachy, podłogi, piony serwisowe i puste przestrzenie można utrzymać odporność ogniową w danym obiekcie.

Abstrahując zaś od tego, na jaki rodzaj ochrona przeciwpożarowa decyduje się klient, można mieć pewność, że będzie ona zrobiona bezbłędnie przez wykwalifikowanych ekspertów. Posiadają oni niezbędne uprawnienia w: BHP, pracach na wysokościach, pracach alpinistycznych, obsłudze podestów ruchomych przejezdnych, kursach Cnbop oraz szkoleniach systemów zabezpieczeń. Oferowane instalacje zawsze wykonywane są na podstawie wymaganych norm rynkowych.

Do ich wykonania używa się imponującej jakości materiałów, wysokiej klasy maszyn i narzędzi od znanych firm. Dotychczasowe realizacje Instal Protect można przeglądać na stronie internetowej i nabrać przekonania, że wskazani eksperci ze swoich obowiązków będą wywiązywać się rzeczywiście wzorcowo. Wszyscy zleceniodawcy wystawiają firmie dobre opinie, bo usatysfakcjonowani są tym, jak funkcjonują systemy na terenie ich zakładu pracy oraz z tego, że pracownicy mają możliwość realizować własne obowiązki w bezpiecznych okolicznościach. Bezpieczeństwo pożarowe w konkretnym budynku będzie nie do zakwestionowania.

Wszystkie produkty przeciwpożarowe za każdym razem wybierane są do wyznaczonego miejsca samodzielnie pod względem cech oraz użyteczności. Zleceniodawcy otrzymują pod koniec prac dokładną dokumentację dotyczącą bezpieczeństwa poszczególnych systemów. Mają możliwość też oczekiwać na serwis, o ile będzie to potrzebne.

Dodaj komentarz