Opcja wynajmu długoterminowego samochodów luksusowych z wypożyczalni Flix Cars

Wynajem długoterminowy aut klasy premium z wypożyczalni Flix Cars to jedna z możliwości z jakich można skorzystać obok wynajmu okazjonalnego oraz krótkoterminowego. Konkretne auto jak przykładowo wynajem aut warszawa można wynająć w okresie od dwóch do 4 lat. Kwota za ten wynajem jest zawsze ustalana prywatnie z klientem. Najczęściej reguły wynajmu ustalane są po krótkiej rozmowie z kierowcą i zapoznaniu się z jego preferencjami.

Klienci mają do wyboru ekskluzywne modele producentów europejskich oraz amerykańskich w dowolnych opcjach nadwozia. W trakcie wynajmu długoterminowego mają zagwarantowaną pełną opiekę: od ubezpieczenia, przez wymianę opon aż po naprawę. Wynajem długoterminowy rekomendowany jest klientom, którzy nie mają zamiaru się angażować w kredyty albo w leasing. Nie muszą również martwić się wizytami u mechanika, przeglądami, a najem wybierają z opcją przedłużenia, jeśli tylko będą mieć taką chęć. To komfortowa opcja korzystania z pojazdu, bez zobowiązania się do kupna.

Odgórnie ustalona opłata za wynajem pozwoli zaplanować osobisty budżet lub koszty firmowe. Głównie z wynajmu długoterminowego korzystają przedsiębiorcy, dla których zakup kilku samochodów dla firmy mógłby okazać się problemem.

Po skończeniu umowy wynajmu mogą wymieniać flotę na nowszą albo wykupić samochody. Wypożyczalnia zajmie się pełną obsługą samochodów służbowych, co jest komfortowe dla przedsiębiorców. Wynajem długoterminowy polecany jest również klientom prywatnym, którzy preferują nowe auta, aczkolwiek nie mają zamiaru się obarczać długim zobowiązaniem spłaty.

Wszystkie auta są w dobrym stanie, technicznie sprawne i kompletnie wyposażone. Samochody można rezerwować przez stronę w kilka minut, co jest wygodne. Atuty wynikające z wypożyczania samochodów klasy premium to: opcja korzystania z pełnego ubezpieczenia, możliwość wyboru samochodu zastępczego, wynajem door2door, opcja przywiezienia auta na lotnisko Chopina albo na lotnisko Modlin oraz zero kaucji. Każdy, kto będzie potrzebować auta w zakresie wynajmu długoterminowego albokrótkoterminowego, musi zobaczyć tę ofertę.

Dodaj komentarz