Odbiór, transport oraz utylizacja odpadów weterynaryjnych

Odbieranie, transport i utylizacja odpadów weterynaryjnych to przykładowa z dziedzin realizowania usług firmy EKORR. Optymalne gospodarowanie odpadami weterynaryjnymi domaga się kompleksowych oraz profesjonalnych usług, aby odnośnie niczego nie można było mieć obiekcji. I dokładnie z tego względu odpady weterynaryjne należy powierzać wskazanej firmie. Zleceniodawcy mogą oczekiwać, że pracownicy z EKORR będą dostarczać im nowocześnie wykonane opakowania na odpady weterynaryjne, a następnie je zawiozą do spalarni, w której wszystko będzie odbywać się w zgodzie z obowiązującymi zasadami prawa.

Odpady, jakie są odebrane w zakresie podanej usługi to: odpady weterynaryjne zakaźne, odpady chemiczne powiązane z prowadzeniem działalności weterynaryjnej, odpady niebezpieczne, leki oraz narzędzia chirurgiczne. Oferta wystosowana jest do: gabinetów weterynaryjnych, laboratoriów, przychodni weterynaryjnych a także innych wytwórców odpadów weterynaryjnych. Na witrynie firmy podane są kody dostosowane do rodzajów odpadów a także metody ich pakowania. Klienci od początku są wobec tego obeznani w usługach. Przedsiębiorstwo EKORR świadczy także kompleksowe usługi odbierania oraz utylizowania odpadów medycznych jak i może dostarczać artykuły medyczne jednorazowe. Są to pojemniki i worki do segregacji odpadów medycznych.

W wypadku odpadów medycznych usługa obejmie: zaopatrywanie w specjalistyczne opakowania do segregowania odpadów, odbiór odpadów medycznych, ich transport oraz unieszkodliwienie w spalarni odpadów. Klientami są: zakłady opieki zdrowotnej, szpitale, gabinety stomatologiczne, przychodnie lekarskie, gabinety kosmetyczne, studia tatuażu, laboratoria, prywatne gabinety lekarskie, domy pomocy społecznej, apteki oraz zakłady i hurtownie farmaceutyczne. Proponowane świadczenia realizowane są bez przeszkód, w bezpiecznych warunkach oraz w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Do każdego typu odpadów medycznych przypisywane są kody, co ułatwia realizację usług.

Dodaj komentarz