Miód nektarowo-spadziowy oraz lipowy – gdzie zakupić?

Miód nektarowo-spadziowy to charakterystyczny typ miodu, który łączy w sobie charakterystykę oraz zapach kwiatów i smak miodu spadziowego. Produkt ten uzyskiwany jest poprzez połączenie nektaru roślin miododajnych oraz spadzi iglastej (czasem do produkcji wykorzystuje się spadź liściastą). Miody nektarowo-spadziowe niesłychanie niejednokrotnie są traktowane jako te niegatunkowe. W realności ten typ miodu niczym nie ustępuje miodom spadziowym.

Co więcej, skonstruowany przez nas miód nektarowo-spadziowy zapewnia porywające doznania smakowe oraz aromatyczne. Miód ten stosuje się nadzwyczaj często jako czynnik leczniczy takich schorzeń, jak: Choroby serca oraz układy krążenia,

Zaburzenia trawienia, Stany zapalne organizmu ludzkiego, w tym dróg oddechowych. Miód nektarowo-spadziowy znamionuje się wysokim składem enzymów, które są odpowiedzialne za przeciwdziałanie zapalne. Jeśli wypatrują Państwo pysznego, leczniczego miodu nektarowo-spadziowego – zapraszamy do skorzystania z propozycji naszej profesjonalnej pasieki.

Pierwszorzędny miód w najmniejszej cenie, prosto z naszych uli – przetestuj miody sklep online! Prowadzona przez nas pasieka oferuje Państwu pszczeli miód lipowy, jaki w całym miodowym sektorze uważany jest za niezmiernie rzadki i trudny do zdobycia. Dzieje się tak, bo miód lipowy (jak sama nazwa wskazuje) pozyskiwany jest z drzew lipy, które w Polsce są stosunkowo rzadkie, a jeżeli już się pojawiają, rosną w niedogodnych warunkach (przy drogach bądź też w niedostępnych punktach). Miód lipowy poza znakomitym smakiem i aromatem, proponuje dużo leczniczych właściwości.

To naturalnie dzięki substancjom zawartym w nektarze z lipy oraz dzięki dodatkom, którymi pszczoły okraszają miód lipowy, produkt ten leczy takie schorzenia, jak: Infekcje gardła, Przeziębienie, Grypa, Podwyższona temperatura ciała (miód lipowy działa napotnie). Miód lipowy w połączeniu z sokiem malinowym jest nadal jednym z najskuteczniejszych naturalnych leków walczących z grypą oraz przeziębieniem. Jeśli wypatrują Państwo pasieki, w której tworzony jest naturalny miód lipowy – gorąco zapraszamy do zakupu. Zapewniamy, że nasz miód lipowy rozwiąże wiele kłopotów z przeziębieniem i infekcjami, równolegle pokazując swoje walory smakowe i aromatyczne.

Dodaj komentarz