Łatwa obsługa kulek smakowych przeznaczonych do papierosów

Nieskomplikowana obsługa kulek smakowych dedykowanych do papierosów, jakie udostępnione są w punkcie sprzedaży Qlki zachęca entuzjastów palenia do używania tego typu towarów. Dostępne dla konsumentów posmaki to: arbuz, banan, brzoskwinia, cytryna, czerwone wino, jabłko, jagoda, kwiat jaśminu, liczi, lodowy arbuz, mięta, mięta cola, mięta mocna, mix, pomarańcz, truskawka oraz zielona herbata. Kulki smakowe umieszcza się wprost w filtrze papierosa, by otrzymać smak. Wystarczy wkładać wykałaczkę w połowie filtra, by powstał otwór na kulkę. Płaską stroną wykałaczki powoli nakłada się kulkę w filterek i potem już tylko klika w kuleczkę.

Oferowane kulki są bezpieczne i zapewniają pozyskanie naturalnego zapachu. Każde opakowanie kulki Smakowe ma dedykowany aplikator, a także pochłaniacz wilgoci. To pozwala utrzymać najwyższą jakość aromatu, a w zależności od liczby wytypowanych sztuk w zamówieniu można utworzyć konkretną liczbę papierosów z dedykowanym posmakiem, przykładowo mięty. Qlki sprzedawane w punkcie sprzedaży mają wielkość 3,2 milimetra oraz będą pasować do papierosów klasycznych, slim i heets. Ze strony www można dowiedzieć się wszystkiego, a jeżeli klient będzie mieć jeszcze jakieś pytania, to może skonsultować się z pracownikami. Są to specjaliści, do jakich kontakt odnajdzie się na stronie głównej. Z propozycji sprzedażowej mogą korzystać zarówno klienci hurtowi, jak i prywatni.

Rozdzielone kategorie szczegółowo wskazują, w jakich punktach kupujący mogą zrobić zakupy. Qlki jako wyłączny, renomowany sprzedawca kulek smakowych oferują bezpieczne, wysokiej jakości produkty. Obsługa klienta w takim punkcie jest wzorcowa. W rezultacie, każdy może dobrać coś pod swój gust bez kłopotu. Smakowe kulki będą pasować do papierosów zwykłych, slim a także heets. Klienci hurtowi otrzymują osobno kartę produktu, upoważniającą do dalszego obrotu kulkami. Jeśli będą mieć taką chęć, to do kapsułek będą dołączone materiały promocyjne. W efekcie, opłaca się nawiązać współpracę z firmą Qlki i sprzedawać kulki smakowe w sklepach stacjonarnych sprzedającym papierosy.

Dodaj komentarz