Kompaktowy generator ozonu stworzony przez firmę Ozon Food

Kompaktowy generator ozonu wyprodukowany przez przedsiębiorstwo Ozon Food, a więc GO – 02 to następny w kolejce generatory ozonu od podanego producenta. Złączona konstrukcja i sporo opcji związanych z konfiguracją pozwalają otrzymać świetne wyniki. Sprawdzi się to tam, gdzie niezbędne są duże stężenia ozonu lub występuje dużo medium procesowego. Idealna ilość ozonu sprawia, że żywność na pewno się nie popsuje, ale będzie idealnie wyczyszczona. Prezentowany ozonatory może wytworzyć ozon z powietrza, z tlenu albo z mieszanki Ozon Booster.

Zależnie od przepływu medium, wydajność maszyny może wynieść od 6 do aż 350 g/h. Widełki dla mocy to od 100 W do 3,6 kW. Zakres temperatur, w jakim może pracować niewielkich rozmiarów model to od minus 45 stopni Celsjusza do plus 50 stopni Celsjusza. Generator wykona każde z zadań, jakie będzie dla niego wyznaczone. Ozon Food to wysokiej jakości Polskie Systemy Ozonowania dla Przemysłu Spożywczego i Owocowo – Warzywnego. Inżynierowie, technolodzy żywności oraz inni specjaliści z branży spożywczej to osoby angażujące się w to, by budować oraz rozwijać systemy jakie zapewniają producentom żywności okazję pozyskania ekologicznej przewagi konkurencyjnej.

Ozonowanie żywności jest sporą szansą dla żywności, dla przedsiębiorców z branży, a także dla klientów. Jest to pomyślne dla środowiska naturalnego. Zastosowania, w jakich mogą być użyte generatory to: owoce i warzywa, drób, mięso, ryby i owoce morza, jaja oraz spersonalizowane wykorzystanie. Przemysłowa woda ozonowana zapewni całkowitą świeżość wyrobów spożywczych. Umycie jedzenia wodą z ozonem wydłuża świeżość produktów spożywczych i nie dopuści do pojawienia się drobnoustrojów. Jedzenie będzie miało perfekcyjny wygląd oraz zapach. Stosując generatory nie korzysta się ze preparatów chemicznych. Jest to bardzo dobry sposób na rozwijanie swojej firmy. Przemysłowe wytwarzanie ozonu z powietrza jest tym, na co warto się zdecydować.

Dodaj komentarz