Klasyka czy ekstrawagancja? Wybieramy sukienki

Co wolno określić jako klasyka w modzie? Klasyka to przede wszystkim ubrania, jakie nie kwalifikują się do trendów, jednak są słynne przez cały czas. Jak sukienka drobna czarna. Zawsze będziemy w stanie ją założyć na przyjęcie bez obawy, iż wypadniemy blado na tle innych kobiet. Tak samo w jaki sposób marynarka oraz dżinsy. To podstawa klasyki. W marynarce oraz dżinsach jesteśmy w stanie chodzić bez przerwy oraz okaże się, że zawsze mamy na sobie najmodniejszy strój. Bo najzwyczajniej w świecie są takie kombinacje, które konweniują do siebie jakby były z jednej rodziny.

Idealne ubrania to podstawa którą musimy posiadać w własnej szafie. Stanowią one taką jakby bazę do tego, by ubierać całkowicie inne rzeczy. Przekażmy na to, jest sezon na wzory kwiatowe. Wzory kwiatowe połączone z nieśmiertelnym jeansem, są zawsze na topie! I z pewnością nie powinniśmy obawiać się tego, że znudzi nam się łączenie ich z czymś innym, albowiem może być to porywająca zabawa modą. Bo jakkolwiek moda powstała po to, żeby bawić się nią oraz eksperymentować z nią.

W związku z tym róbmy to oraz wyglądajmy zawsze zachwycająco. Moda na dziwaczne sukienki oraz kapelusze, pozostała zainicjowana przez wykonawczynię muzyki pop, czyli Lady Gagę. To smutne, większa część znanych gwiazd i nie tylko, poszła za jej przykładem i reprezentuje modę, jaka z modą nie ma z dużo wspólnego – przetestuj Imesia – Sukienki dla Druhen. Co to oznacza. To świadczy, ze to kłopotliwe, ale moda także ma jakieś granice i kanony, których należy przestrzegać.

Barwa złoty i srebrzysty w połączeniu ze sobą przenigdy nie wyglądały odpowiednio i poniekąd się to nie zmieni przez jedną osobę, jaka pragnie robić rewolucje w świecie mody, nie mając o tym jakiegokolwiek pojęcia. Właśnie dlatego także należy zastanowić się w jakim stopniu naśladownictwo jest odpowiednie oraz być może postarać się utworzyć coś oryginalnego, a przede wszystkim coś własnego. Ekstrawagancja w modzie jest i była zawsze idealna, jednak nie do tego stopnia, aby na co dzień wplatać sobie puszki we włosy oraz chodzić w sukienkach z folii. Czy ktoś tak robi? Poniekąd odpowiedź najlepiej służy za komentarz. Reasumując, w jaki sposób najbardziej na tak jest inspiracja, lecz nie niezwykle niewidome naśladownictwo.

Dodaj komentarz