Jak zorganizować oryginalne wesele?

Każda panna młoda marzy, aby jej wesele było jak najbardziej oryginalne i niepowtarzalne. Zorganizowanie wesela nie jest prostą sprawą i wymaga wypełniania wielu formalności. Sama ceremonia wymaga odpowiedniego przygotowania, które zabiera wiele czasu. Wybór muzyki, atrakcji, sali, menu czy innych szczegółów nie jest taki łatwy patrząc na możliwości dostępne na rynku. Nawet obszerne rozeznanie nie ułatwia dokonania ostatecznego wyboru, ponieważ cały czas pojawiają się inne trendy czy oferty. Poniżej przedstawione zostaną sposoby, które pozwolą na wyprawienie oryginalnego wesela.

Podziękowania dla gości weselnych za przybycie

Aby wesele było dobrze zapamiętane i oryginalne młoda para może zainwestować w prezenty dla gości weselnych, które mocno odbiegają od normy. Goście będą dobrze wspominać zdarzenia, które wywarły na nich jakieś wrażenie i spowodowały uśmiech na twarzy. Przede wszystkim warto wiedzieć, że podziękowania dla gości weselnych muszą być dobrze wkomponowane w tło całej uroczystości. Będzie to cieszyło oko gości i zostanie lepiej przyswojone. Ciekawe oryginalne prezenty dla gości weselnych to takie, które para młoda wykonała własnoręcznie. Właśnie ten rodzaj podarunków będzie najbardziej ceniony. Najciekawsze prezenty dla gości weselnych jakie można znaleźć są personalizowane i posiadają wiadomość od młodej pary dla gości z podziękowaniem, datą ślubu i inicjałami. prezenty dla gości na wesele mogą przyjść również formę zwykłego rozdania resztek ze stołu (najczęściej jest to tort, ciasto). Słodkie podarunki są rozdawane w pięknych kuferkach (zwykle papierowych), które również personalizowane zrobią niesamowity efekt.

Atrakcje, które zachwycą gości

Aby wesele można było uznać za oryginalne młoda para powinna postarać się wymyślić zabawy i atrakcje, które będą niezapomniane dla wszystkich gości – zarówno tych starszych jak i młodszych. Mogą oni to zrobić poprzez własne zabawianie gości lub wynająć ludzi i miejsca, aby tego dokonać. Pierwszy taniec nie musi być nudny i wolny, a państwo młodzi sztywni i poważni. Im więcej śmiechu tym lepiej. Warto przygotować dla gości również inne atrakcje jak np. maszyna do waty cukrowej, popcornu, tatuaże (personalizowane), fotobudka, drinkbar, pokazy robienia potraw, cukierków. Ciekawym rozwiązaniem będą też rozmaite pokazy, możliwości jest wiele, a ograniczone są one tylko przez kreatywność pary młodej. Pokazy jakie można zorganizować to: pokaz tańca, węży, iluzjonisty, baniek mydlanych, wróżki, puszczania lampionów itp.

Akcesoria do sali weselnej

Oryginalne wesele marzeń nie może odbyć się bez wykorzystania odpowiednich akcesoriów. Na terenie całego wesela świetnie sprawdzą się napisy LED o rozmaitych romantycznych wydźwiękach. Nie tylko doskonale będą wychodzić na zdjęciach, ale również stworzą niepowtarzalny klimat. Coraz popularniejszym dodatkiem na sali weselnej stają się fontanny i to niekoniecznie z wodą. Fontanny z czekoladą nadadzą smaku zanurzonym w nich owocom i przy okazji staną się niepowtarzalną atrakcją!

Dodaj komentarz