Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Lipowa

Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Lipowa zrealizowana przez firmę Locus Home jest nad wyraz atrakcyjna, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Inwestycja złożona jest z trzech domów w zabudowie bliźniaczej. Jest to osiem lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej mającej od sześćdziesiąt pięć metrów kwadratowych do 93 metrów kwadratowych. Wybrany z propozycji sprzedażowej dom na sprzedaż lipowa umiejscowiony jest w miejscu urokliwym, ale jednocześnie też dopasowanym pod względem rodzin z dziećmi.

Z tego powodu jest tam wiele punktów usług. Sporym walorem dla osób doceniających naturę jest widok na Skrzyczne. Samo umiejscowienie zaprezentowanego osiedla zachęca też do aktywności na świeżym powietrzu. To miejsca idealne na spacery, nordic walking albo jeżdżenie na rowerze. Dolina Zimnika znajduje się od osiedla ledwie o 1,5 kilometra, a Szczyrk – o 8 kilometrów. Do Jeziora Żywieckiego dojazd wynosi 9 kilometrów. Wszystkie budynki na takim osiedlu są energooszczędne, co gwarantuje na przykład niższe kwoty za ogrzewanie w porze zimowej.

Budynki wzniesione są w technice klasycznej murowanej, z tworzyw, zapewniających doskonałą izolację cieplną oraz akustyczną. Osiedle jest ogrodzone, co gwarantuje bezpieczeństwo mieszkańcom. W okolicy znajdują się wszystkie ważne punkty: sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, galeria handlowa, szkoły, przedszkola oraz restauracje. Każdy z dostępnych obiektów jest opisany na witrynie internetowej. Można także zapoznać się z galerią zdjęć i cenami. Później, kiedy ktoś się zdecyduje, to szczegóły ustali już z deweloperem. Znacznie więcej osób troszczy się o to, by zamieszkać w zdrowych okolicznościach, wobec czego nie jest dziwne, że inwestycja w Dolinie Zimnika spotyka się z tak sporym zainteresowaniem. Domy w korzystnej cenie i w atrakcyjnych warunkach są godne uwagi. Zwłaszcza dla tych osób, które zamierzają mieszkać z dala od centrum miasta oraz lubią Beskid Śląski. Z infrastrukturą w tej spokojnej okolicy nie ma problemu.

Dodaj komentarz