Forgastro: uproszczenie technologiczne umożliwiające koncentrować się maksymalnie na własnym interesie

Forgastro to uproszczenie technologiczne pozwalające skoncentrować się maksymalnie na prowadzonym biznesie. Decydując się na to oprogramowanie można mieć gwarancję, że usunięte będą takie problemy, jakie ma się w klasycznym ukierunkowaniu do gastronomii, takie jak związane z zamówieniami albo z komunikacją pomiędzy kelnerami a kuchnią. Klienci bez wątpienia otrzymają zawsze swoje zamówienie zgodnie z oczekiwaniami.

Jako że dane z Forgastro są przechowywane w chmurze, nie ma potrzeby się też obawiać o ich bezpieczeństwo. Wszystko zabezpieczone jest certyfikatami SSL. Kompletna historia, raportowanie i pozostałe funkcje będą sprzyjać sprawnej pracy wszystkich osób w danym obiekcie. Co ważne, do systemu ma się dostęp nawet wtedy, gdy dojdzie do awarii komputera. Sama wf fakir instrukcja jest zrozumiała, co będzie sprzyjać szybszemu wdrażaniu.

Tymczasowi użytkownicy zachwalają również nowoczesną kontrolę, ponieważ jeżeli są właścicielami wielu lokali, to dzięki systemowi mogą nimi bezproblemowo zarządzać jednocześnie. Mają również wpływ na pracę pracowników, a także na to, co dzieje się w magazynie. Z Forgastro można skorzystać na smartfonie, tablecie lub komputerze, a ta dowolność także jest doskonale postrzegana.

Ze względu na to, że system jest zaprojektowany bezpośrednio dla gastronomii, wszystko zostanie opracowane intuicyjnie. Firma oferuje kurs z systemu, czyli każdy będzie zaznajamiany z taką technologią. Z panelu administracyjnego można korzystać w podróży służbowej, bądź na urlopie. Na system nie są nałożone dodatkowe opłaty, a współpracę można rozpocząć od nieodpłatnego abonamentu. System będzie także zaktualizowany bez jakichkolwiek ukrywanych kosztów. Dla użytkowników liczy się niezawodność funkcjonowania. Forgastro opiera się na technologii chmury, a więc jest w każdej sytuacji udostępniony, nawet w trakcie awarii urządzenia obsługującego.

Dodaj komentarz