Firmy robiące użytek z świadczeń firmy BIOS

Firmy korzystające z świadczeń firmy BIOS to sporo podmiotów. Są to: zakłady produkcji w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, magazyny zbożowe, placówki służby zdrowia, sklepy, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie, obiekty użyteczności publicznej.

Usługi zwalczanie mrówek polecane są też dla klientów indywidualnych. Każda z nich zawsze wykonana jest efektywnie i bezpiecznie. Lata doświadczeń wskazują, że usługi dezynfekcji, związane z dezynsekcją i usługi usuwania szkodników przeznaczone dla przedsiębiorców są częściej wykonywane aniżeli dla klientów prywatnych. Przyjazne dla środowiska, skuteczne i bezpieczne – pozwalają pozbywać się gryzoni. oddziałują na czystość w zakładzie pracy albo umożliwiają radzić ze skutkami zalania mieszkania.

Specjaliści z BIOS biorą udział w szkoleniach, wobec czego zawsze wykonują wszystko na najwyższym poziomie. Cennik ustalany jest na spersonalizowanych zasadach. Od dwóch dekad BIOS zachowuje rangę lidera na rynku. Każda dezynfekcja przywróci czystość mikrobiologiczną na danym obszarze. Kiedy zaś klient prywatny lub biznesowy zmaga się z uciążliwymi owadami, może skorzystać z usługi dezynsekcji. Katalog świadczeń obejmuje też deratyzację.

Wszyscy pracownicy znają sposoby dotyczących konkretnych obszarów i usługi realizują wzorcowo. W ofercie w dodatku znajdują się: usunięcie gniazd os oraz szerszeni, zwalczenie pluskwy domowej, odkomarzanie oraz zwalczanie much, usuwanie alergenów, zwalczenie prusaków i karaluchów oraz osuszanie i odgrzybianie budynków. Alergeny usunięte są przy wykorzystaniu innowacyjnej techniki Allergoff PRO. To pozwala zneutralizować alergeny kurzu. Jest to efektywne nawet na pół roku, co ma znaczenie dla alergików. Nie jest dziwne, że lista zleceniodawców wzrasta.

Dodaj komentarz