Dieta ułożona przez rzetelnego dietetyka jako gwarancja zdrowego żywienia

Dieta ułożona przez profesjonalnego dietetyka to zapewnienie zdrowego odżywiania się. W Centrum Dietetyki i Terapii Symbioss wsparcia mogą poszukać pacjenci zmagający się z: boreliozą, migreną, astmą, alergią, trądzikiem, Hashimoto, celiakią, łuszczycą, świądem, biegunkami albo zaparciami. Dodatkowo warto skorzystać z porad dietetyków z Symbioss gdy zmagamy się z chronicznym zmęczeniem, stresem, czy małą energią.

W pierwszej kolejności ma miejsce wnikliwy wywiad z klientem, na bazie jakiego przedłożona jest diagnoza. Później wyznaczony jest harmonogram żywienia. Może być także wprowadzana terapia generatorem plazmowym lub terapia manualna razem z masażem. Pacjenci mogą oczekiwać na stałe wsparcie w zachowaniu motywacji do podtrzymania diety.

Kompleksowa pomoc lekarska daje idealne rezultaty. Klienci, jacy zechcą się dowiedzieć, w jaki sposób prowadzić odpowiedni tryb życia, przekonują się, że zdobędą w tym miejscu dużo wiadomości. Ekspertka przekona ich, jak znacząca jest zmiana tymczasowych nawyków oraz wprowadzanie indywidualnie skomponowanej diety. Będzie ona układana pod kątem schorzeń z jakimi zmaga się pacjent.

Priorytetem dla dietetyk będzie znalezienie przyczyny schorzenia oraz wspomaganie terapii dokładnie przez zdrowy jadłospis. Szczegółowy wywiad żywieniowy będzie wzbogacony o diagnostykę razem z analizą. Realizowane będzie też zbadanie masy i składu ciała ze wsparciem sprzętu jakim jest segmentowy analizator składu ciała wraz z wagą.

Po badaniach ustalony zostanie jadłospis, wzbogacony o listę zakupów. Po około 21 dniach pacjent będzie zapraszany na wizytę kontrolną. Wtedy po raz kolejny zostanie wykonana analiza składu ciała, aby ocenić zmianę w budowie ciała. Jeżeli będzie to konieczne, jadłospis zostanie zmieniony. O ile ktokolwiek ma trudności z utrzymaniem diety, to może oczekiwać na pomoc w jej utrzymaniu. Może wtedy liczyć na rozwijanie świadomości w obrębie zdrowego odżywiania się oraz na wskazanie na cele do osiągnięcia, związane ze zdrowym trybem życia.

Dodaj komentarz