Czym charakteryzuje się pedicure w ujęciu uzdrawiającym?

Jeszcze niedawno malowanie paznokci powodowało trochę kłopotów, albowiem lakier, który został użyty utrzymywał się nie dłużej niż dwa, trzy dni a później odpryskiwał a w konsekwencji odpadał. Z tego względu dekorowanie paznokci trzeba było niesłychanie w szeregu przypadków powtarzać. Obecnie sytuacja jest trochę inna, a stało się tak przez przystępność na rynku kosmetycznym lakierożelów. Są to lakiery, jakimi wolno malować zarówno paznokcie naturalne, jak i sztuczne, jednakże różnią się od prostych, o wiele poprawniejszą trwałością.

Lakierożele są bardzo cenione pośród stylistek paznokci, a przede wszystkim mają współczesną i innowacyjną formułę, jaka na dłużej pozwala zachować ich blask oraz piękno – przetestuj także endermologia krakow. Z tego także względu lakierożele jesteśmy w stanie określić, jako masę, która równolegle przypomina tradycyjny lakier do paznokci i żel i akryl. Malując paznokcie lakierożelami wolno nie jedynie sprawić, ze są one piękne dłużej, lecz także malować je na jednakowy kolor, tworzyć cały czas modny french, a też wykonywać barwne, urzekające wzorki na bazie podkładu.

Oprócz tego lakierożele mają jeszcze jedną akcesoryjną zaletę. Jest nią fakt, iż przed nałożeniem warstwy lakierożelu, płytki paznokciowej nie trzeba malować żadnymi preparatami, a również nie trzeba wykonywać procesu jej matowienia. Dzieje się tak, skutkiem tego, że nowoczesna technologia na bazie, której powstały lakierożele nie niszczy w żaden sposób płytki paznokciowej. Prócz tego wystarczy jedynie nałożyć wybitnie cienką warstwę lakieru, a paznokcie wyglądają niezmiernie naturalnie a tym samym pięknie. Po procesie nałożenia lakierożelu potrzebne jest jego utrwalenie przy pomocy lampy UV.

Fachowo położony oraz utwardzony lakierożel może utrzymywać się na płytce paznokciowej od dwóch do trzech tygodni, a to powoduje, ze nie musimy ciągle przesiadywać w gabinecie kosmetycznym, jak to miało miejsce, kiedy użytkowane były normalne lakiery do paznokci. Zaletom lakierożelów jest to, ze nie odpryskują one podczas wykonywania powszednich, domowych czynności. Za wadę niemniej jednak należy uznać to, że nie wolno usunąć ich sztampowym zmywaczem do paznokci, lecz musi pozostać to dokonane w gabinecie kosmetycznym.

Dodaj komentarz