Czujniki O3 wytwarzane przez zakład Ozon Food

Pionier w produkowaniu mierników ozonu, czyli Ozon Food każdy wyrób z takiej kategorii produkuje od nowa. Oznacza to, że każdy ze sprzętów może zostać zrobiony w zgodzie z indywidualnymi wyznacznikami zakładu, w jakim będzie on używany. Technologiczne czujniki ozonu w powietrzu wykonane są wraz ze specjalistycznym oprogramowaniem do pomiarów. Są niezawodne, gdyż robi się je z wysokiej jakości elementów. Co istotne, zamawiając ten wyrób nie ma potrzeby się znać na jego obsłudze, bo eksperci zapewniają intuicyjne programowanie całego sprzętu oraz organizują szkolenie, o ile pojawi się taka konieczność.

Mierniki prezentują się wzorowo zarówno pod względem posiadanych funkcji, jak i estetyki. Czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 to sprzęt kompaktowy, aczkolwiek o doskonałych parametrach użytkowych. Jego precyzja wpływa na dalszą wydajność ekonomiczną ozonowania i bezpieczeństwo w czasie stosowania. Ten osprzęt bardzo dobrze sprawdza się w małych zakładach przetwórstwa spożywczego. To klient podejmuje decyzję o tym, czy potrzebuje jeden czujnik, czy może chciałby mieć kilka modeli.

Dostosowanie do niższych parametrów pracy, wysoka klasa wodoszczelności a także wykonanie z tworzywa sztucznego odpornego na zniszczenie to największe zalety wskazanego sprzętu. Firma wykonuje okresowe przeglądy czujnika, żeby kupujący miał gwarancję, że prosperuje on bez zarzutów. Czujniki są zawsze ustawiane na indywidualnych zasadach, a jeśli konieczny jest ich serwis, wszystko przebiega bez przeszkód. Dokładna specyfikacja produktu opublikowana jest na stronie www.

Mierniki O3 wyprodukowane przez Ozon Food są nowoczesne, funkcjonują bez przeszkód oraz umożliwiają wprowadzać zmiany w konkretnej firmie. Ozon, jeśli ma dać świetne wyniki w konkretnej firmie, musi być dostarczany w optymalnej ilości. Trzeba mierzyć stężenie ozonu w zakładzie pracy, a urządzenie nadaje się do tego bardzo dobrze.

Dodaj komentarz