Chiptuning wykonywany odnośnie pojazdów ciężarowych

BMG Tuning to warsztat wrocławski, ceniony z oferowania najwyższej jakości usług motoryzacyjnych. W wachlarzu świadczeń znajduje się na przykład chiptuning oferowany odnośnie samochodów dostawczych. Nie tylko podnosi on parametry mocy jednostki spalinowej, lecz również wpływa jak najlepiej na środowisko, ze względu na zmniejszenie spalania. Spalanie może zmniejszyć się nawet o kilka litrów. Z tego względu chip tuning samochodów ciężarowych bardzo często określany jest jako eco tuning. Jest to usługa nie tak droga, gdyż koszty ponoszone na nową mapę nad wyraz szybko się nadpłacą. Posiadacz auta ciężarowego natychmiast spostrzeże, że jazda jest bardziej elastyczna oraz wykazuje lepsze osiągi.

Ponadto, wydajniejsza moc pozwala na szybsze realizowanie obowiązków. Wszystkie modyfikacje przeprowadzane są przy zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, co znaczy, że nie ma potrzeby się martwić o efekty chiptuningu. Każdy kierowca, jak i zarządca floty transportowej ma świadomość tego, że wydatki na paliwo są spore. Z kolei, po przeprowadzonym chiptuningu można spodziewać się, że pojazd będzie spalał znacznie mniej paliwa. Odczuwalnie wzrośnie elastyczność silnika. Zwiększona moc będzie oddziaływać również doskonale na siłę wytwarzaną przez silnik, mierzoną na wale karbowym.

Skorzystanie z oryginalnego oprogramowania jak i przeprowadzenie wszechstronnej diagnostyki daje maksymalną gwarancję zrobienia sprawnej modyfikacji. Modyfikacje mapy silnika będą niezastąpione, po późniejszym obliczeniu oszczędności związanych z ponoszeniem wydatków na paliwo. Większy moment obrotowy sprawi, że załadowany pojazd będzie mniej obciążał jednostkę spalinową. Mniejszy będzie wobec tego pobór oleju napędowego. Wszystkie modyfikacje są bezpieczne, ponieważ dotyczą tylko znaczących parametrów oraz przebiegają przy zastosowaniu wysokiej klasy software. W celu zrobienia użytku z usługi chiptuningu wystarczy skontaktować się z przedstawicielem zakładu. Skorzystanie z tego typu świadczenia spowoduje, że flota samochodów w firmie zajmującej się transportem okaże się w większym stopniu nowoczesna.

Dodaj komentarz